044 223-38-65
050 241-63-04
Обіцяємо те, що можемо,
робимо більше, ніж обіцяємо.
Clean Express
Русский Украинский
Хімчистка м'яких меблів

Хімчистка м’яких меблів

В офісних приміщеннях, готелях і в домашніх умовах широко використовуються м’які меблі в якості невід’ємного предмету сучасного інтер’єру. При правильному і регулярному догляді вони довгі року будуть милувати око своїм виглядом і повноцінно виконувати свої функції.

 

Хімчистка м'яких меблів з текстильною обивкою

Догляд за м’якими меблями складається із щоденного підтримуючого прибирання і періодичної хімчистки оббивки за допомогою екстрактору, парогенератору або піногенератору. 

 

Підтримуюче прибирання складається з регулярної чистки м’яких меблів за допомогою пилососа для сухого прибирання з використанням спеціальної насадки для меблів і чистки оббивки і всіх інших поверхонь за допомогою серветки чи губки, змочених водою чи слабим розчином нейтрального миючого засобу. При цьому треба врахувати, що оббивку із плюшу і оксамиту не можна чистити за допомогою пилососа. 

 

Для хімчистки оббивки м’яких меблів використовується теж саме обладнання, як і для чистки текстильних покриттів на підлозі, але використовуються спеціальні насадки для чистки меблів і хімічні засоби для чистки текстильної оббивки. Для остаточного видалення з оббивки залишків миючих засобів використоуються спеціальні ополіскувачи.

Плями з оббивки м’яких меблів видаляються в рамках підтримуючого прибирання одразу після їх появи чи виявлення. Щоб уникнути виникнення ореолів на оббивці меблів (особливо на гладкій темній оббивці) після завершення процесу видалення плям треба провести екстракторну чистку всієї поверхні.

При проведенні хімчистки меблів використовується хімія провідних світових виробників, яка сертифікована в Україні і професійне обладнання. 

 

Додаткові клінінгові послуги

Замовлення хімчистки меблів

Щоб зробити замовлення просто зателефонуйте на номером 223-38-65 або 050 241-63-04 та виберіть зручний час.


Ми цінуємо кожного клієнта і намагаємось, щоб він став нашим постійним клієнтом.