044 223-38-65
050 241-63-04
Обіцяємо те, що можемо,
робимо більше, ніж обіцяємо.
Clean Express
Русский Украинский
Чистка шкіряних меблів

Чистка шкіряних меблів 

Шкіряні меблі, як і буд які інші, якщо їх регулярно не чистити, з часом мають не лише гірший вигляд, але і втрачають свої властивості: пересихає, тріскається і т.п. Щоб цього не сталось, їх треба своєчасно чистити та обробляти живлючими розчинами принаймі раз на рік.

 

Чистка меблів

Перед початком чистки обов'язково з'ясовуємо тип шкіри та її властивості, тестуємо на стійкість фінішний шар шкіри та обираємо оптимальний метод чистки.

Чистка шкіряних меблів зазвичай виконується вручну. І якою б простою не здавалась ця робота, вона потребує знань, дотримання технології чистки, використання підходящих матеріалів, спеціальної хімії та врахування багатьох інших нюансів. Інколи, якщо це дозволяють характеристики шкіри чи при дуже сильних забрудненнях, в процесі чистки використовується додаткове обладнання.

Якщо шкіряні дивани обладнані спальним матрацом, виконується хімчистка матрацу з використаннням екстрактора (при потребі).

Для чистки та живлення шкіри, хімчистки, видалення плям та виполіскування використовуються професійні хімічні засоби, які не мають різких неприємних запахів, антиалергені та сертифіковані для використання в Україні.

 

Додаткові клінінгові послуги

Замовлення

Щоб зробити замовлення треба зателефонувати за телефонами в Києві 223-38-65 або 050 241-63-04 та узгодити об'єм робіт, терміни виконання та зручний час.

 

Вартість робіт остаточно з'ясовується після огляду.

 

Приклади

Шкіряний диван ДО хімчистки Результат хімчистки шкіряних меблів в Києві

 

Шкіряний диван ДО та ПІСЛЯ чистки.