044 223-38-65
050 241-63-04
Обіцяємо те, що можемо,
робимо більше, ніж обіцяємо.
Clean Express
Русский Украинский
Хімчистка килимів

Химчистка килимів та ковроліну

 

В офісних приміщеннях, готелях і в домашніх умовах широко використовуються килими і килимові покриття. Вони красиві, надають відчуття затишку, забезпечують гарну звуко- і теплоізоляцію. При правильному використанні вони надовго зберігають свої якості, а при неправильному чи несвоєчасному обслуговуванні втрачається колір (до 10% щорічно), плями і загальні забруднення псують зовнішній вигляд, створюють в приміщеннях нездорову атмосферу, а частки піску, які знаходяться між волокнами, гострими краями зрізують ворс, формуючи на покритті протоптані ділянки.

 

Для покращення зовнішнього вигляду і продовження терміну використання килимів і килимових покриттів розробляють програми обслуговування, які включають підтримуючі, проміжні і основні чистки. Видалення плям проводиться одразу після їх виявлення в рамках підтримуючого прибирання, а не на етапі основної чистки, коли зробити це значно важче.

 

Основна чистка призначена для видалення забруднень, які накопичились в глибині ворсу і може бути ефективною лише у вигляді вологої чистки. Це екстракція або екстрагування, шампунування або комбінація цих методів, які можна доповнити технологією преспрея (попереднє змочування очищувальним розчином сильно забруднених ділянок) і гарячої екстракції, коли використовується миючий розчин з температурою близько 60ºС. До основних недоліків цих методів можна віднести довгий час висихання. Проводити основну чистку треба не рідше, ніж раз на 1-1,5 роки, але не частіше, ніж раз 4 місяці.

 

Проміжна чистка дозволяє покращити зовнішній вигляд килимів і килимових покриттів і подовжити інтервал між основними чистками. Це може бути чистка сухою піною, скімінг (бонет-чистка) – чистка текстильним падом, суха порошкова чистка (спонжі). Вибір методу чистки залежить від матеріалу, з якого виготовлено килимове покриття, типу приміщення і часу, який виділено для чистки.

 

Чистка сухою піною виконується з мінімальним намоканням поверхні, яка швидко висихає. Цей метод можна використовувати для всіх типів килимових покриттів, в тому числі із вовни і шовку, але він не дуже ефективний при чистці сильних забруднень.

 

Чистка текстильними падами – скімінг – самий швидкий спосіб чистки килимів. Час висихання, завдяки незначному намоканню, мінімальний, ходити по килиму можна вже через 1 годину. Але вартість чистки досить висока і метод не підходить для чистки сильних забруднень.

 

Суха порошкова чистка незамінна для чистки килимових покриттів в готелях і тих місцях, де не можна перекрити рух навіть на нетривалий час. Ходити по килимам можна одразу після закінчення чистки. Цим методом можна чистити вироби з натуральних матеріалів з нестійкими барвниками, але він непридатний при наявності стійких застарілих забруднень, його не можна застосовувати на покриттях з довгим ворсом. По собівартості чистки 1 квадратного метру це самий дорогий метод чистки.

 

При проведенні хімчистки килимів і килимових покриттів використовується професійна хімія провідних світових виробників, яка сертифікована в Україні (торгівельні марки Chemspec, Franklin, Spartan, Kiehl та інші) і професійне обладнання (торгівельні марки Karcher, Columbus, Santoemma).

 

Ми цінуємо кожного клієнта і намагаємось, щоб він став нашим постійним клієнтом.