044 223-38-65
050 241-63-04
Обіцяємо те, що можемо,
робимо більше, ніж обіцяємо.
Clean Express
Русский Украинский
Обережно - VANISH

Спеціалісти клінінгових компаній, які займаються хімчисткою килимів, часто стикаються з ситуаціями, коли килими після самостійного видалення плям їхніми власниками отримують серйозні ушкодження, які в подальшому неможливо виправити.

 

Це пов’язано, насамперед, з тим, що на ринку присутня велика кількість побутових засобів для видалення плям під торгівельною маркою “Vanish”, які використовуються при машинному пранні і позиціонуються саме як засоби для видалення плям, а також шампунь для пінної чистки килимів, який призначений тільки для видалення загальних забруднень.

 

Але реклама міцно затвердила в свідомості багатьох користувачів думку про те, що використання даних засобів назавжди позбавить їх від будь яких плям: «Рожевому довіряй – плям більше не май!». Тому їх часто використовують в нерозбавленому вигляді в намаганні видалити плями з будь яких типів килимів.

 

Проте в домашніх умовах нема обладнання для якісного полоскання, тому велика кількість препарату лишається на килимі. Це призводить до «консервації» плям і локальної зміни кольору в місцях найбільшої концентрації препарату.
Килим з вовни після неправильного  застосування "Ванішу".

 

На фотографії видно результат такого видалення плям. Знімок зроблено до початку чистки.

 

Килим виготовлено з вовни. Господиня намагалась самостійно видалити плями, використовуючи “Vanish”. Спочатку вона робила водний розчин, але, не досягши успіху, під гаслом: «Хіба мені шкода?», щедро обробила всі плями нерозбавленим препаратом.

 

Співробітники компанії чистили килим через декілька місяців, але остаточно видалити плями було вже не можливо.

 

Ми не ставимо під сумнів ефективність даного засобу при пранні, але досвід показує, що кожен четвертий килим з тих, що потрапляють до наших рук, вже попередньо намагалися самостійно чистити і видаляти плями, причому деякі з килимів виявляються остаточно зіпсованими.

 

Наш досвід, як і досвід наших колег, свідчить, що найбільших ушкоджень зазнають саме килими з натуральної вовни.

 

 

 


Назад