044 223-38-65
050 241-63-04
Обіцяємо те, що можемо,
робимо більше, ніж обіцяємо.
Clean Express
Русский Украинский
Пошкодження кранів та змішувачів в туалетних кімнатах

 

Декілька слів про пошкодження арматури в санвузлах, які бувають доволі часто при виконанні робіт по прибиранню після ремонту чи генеральному прибиранні. І це трапляється, насамперед, через помилки при обслуговуванні:

 

•   неправильний вибір миючих засобів,
•   використання абразивних матеріалів.

 

Якщо говорити про неправильний вибір хімії, то мова йде не лише про використання кислотних засобів, але й про неправильно вибрану концентрацію робочого розчину, а також великий час експозиції. Саме ці чиники обумовлюють значну кількість пошкоджень.

 

Так, соляна кислота залишає чорні сліди на кранах та змішувачах з нержавіючої сталі та хромованих поверхнях.

 

Вироби з латуні кородують до зеленого кольору при контакті з усіма с усіма слабокислими миючими засобами в місцях подряпин.

 

Не менше шкоди приносять абразивні миючи засоби і жорсткі абразивні губки, які використовують під час прибирання в туалетних кімнатах. Вони можуть пошкодити захисне покриття. А далі - більше: на пошкоджені ділянки починає діяти хімія і процес поглиблюється.

 

При оздобленні туалетних кімнат часто використовується мармур. На межі мармуру та сантехнічної арматури накопичується бруд. Цей бруд видаляється за допомогою миючіх засобів у вигляді рідкої пасти, яка є в лінійках миючих засобів у більшості відомих виробників професійної хімії.

 

Висновки:

 

•   кислотні миючі засоби можна використовувати лише в крайніх випадках, діяти дуже швидко і ретельно промивати поверхні.

•   використовувати нейтральні та слаболужні миючі засоби, які не пошкоджують поверхні кранів та змішувачів.

•   не використовувати жорсткі абразивні губки, які пошкоджують поверхні.

 

Слід пам"ятати, що такі пошкодження виправити неможливо.

 

 


Назад