044 223-38-65
050 241-63-04
Обіцяємо те, що можемо,
робимо більше, ніж обіцяємо.
Clean Express
Русский Украинский
Лінолеум - класичний матеріал для підлоги

 

Важко знайти матеріал для підлоги з кращім набором якісних та експлуатаційних характеристик, ніж натуральний лінолеум (лінолеумом часто називають еластичні покриття на основі полівенілхлориду - ПВХ, але при зовнішній схожесті вони дуже різні за своїми властивостями і значно відрізняються по вартості).

Висока зносостійкість і, як наслідок, довгі терміни експлуатації підтверджені часом. В міскій Ратуші німецького міста Бремен до цього часу використвується підлога з лінолеуму, який було покладено в 1913 році.

Антибактеріальні та антигрибкові властивості, стійкість до ультрафолетового випромінювання та високих температур є далеко не повним переліком переваг цього покриття.

Не випадково лінолеум широко використовується для обладнання підлог як в житлових, так і в комерційних приміщеннях, таких, як учбові та медичні заклади, офісні та торговельні центри. Наочний приклад - аеропорт міста Франфурта-на Майні з його величезним пасажиропотоком.

Лінолеум практично повністю складається з натуральних речовин. Його назва походить від латинської Linum Oilum - льняна олія. До складу також входять деревина, корк, вапно, натуральні смоли, кольорові пігменти та джутове полотно в якості основи.

Але навіть покриття з такими чудовими характеристиками потребують правильного обслуговування та догляду. Багато миючих засобів не можна використовувати для миття та глибокої чистки лінолеуму через їх здатність нанести підлозі невиправні пошкодження.

Також рекомендується неодмінно наносити захисні покриття на підлоги з лінолеуму в громадських приміщеннях. Це дозволить покращити зовнішній вигляд підлоги, полегшити прибирання та знизити його вартість, надати підлогам додаткових властивостей - стійкості до ковзання, антистатичність і т.п. При цьому слід зауважити, що на таких покриттях необхідно периодично проводити глибоку чистку та відновлення. Це досить складні процеси, тому краще доручати їх фахівцям.

При виконанні цих правил підлоги з лінолеуму перебуватимуть в гарному стані протягом 20, 30 років та навіть довше.

 

 


Назад