044 223-38-65
050 241-63-04
Обіцяємо те, що можемо,
робимо більше, ніж обіцяємо.
Clean Express
Русский Украинский
Про користь проміжного прибирання

Про користь проміжного прибирання

 

При проведенні прибирання після ремонтних чи будівельних робіт доводиться стикатися з порушеннями технології виконання цих робіт або недбалістю виконавців, яка призводить до виникнення забруднень, які важко видалити, або навіть до пошкоджень поверхонь, які виправити неможливо. При цьому будівельники, зазвичай, переконують замовника в тому, що немає нічого страшного і всі забруднення будуть легко видалені під час прибирання.

 

Самими розповсюдженими пошкодженнями є подряпини на склі, сліди кави, чаю чи томатної пасти на мармурі (зазвичай, це мармурові підвіконня, де полюбляють обідати будівельники), сліди затірок, які важко видалити, залишки грунтовки.

Найчастіше доводиться стикатися з проблемами затірок. Використання низькоякісних затірок в приміщеннях з підвищеною вологістю призводить до того, що в поверхневому шарі затірки накопичується волога. Це сприяє утворенню і виходу солі, а також появи пліснявих грибків. На полірованому керамограніті і на плитці з пористою глазур’ю після затірки можливе виникнення плям, відмити які неможливо. Це частіше виникає при використанні темних затірок, коли фарбувальний пігмент проникає в мікропори верхнього шару плитки.

Самі затірки стають джерелом забруднень, які важко або взагалі неможливо видалити в тому разі, коли залишки затірксвоєчасно не видаляються з поверхні плитки. Розтерта на поверхні плитки і не видалена протягом трьох годин затірка, особливо на основі епоксидної або фуранової смоли, з часом перетворюється на забруднення, яке практично неможливо видалити. Використання для видалення слідів затірки сильних кислот призводить до хімічного пошкодження поверхні – опіку.

Щоб захиститися від подібних неприємностей рекомендуємо робити проміжне прибирання, в результаті якого всі дефекти виявляться ще до того моменту, коли буде виконано остаточний розрахунок з будівельниками.    
 

 

 


Назад