044 223-38-65
050 241-63-04
Обіцяємо те, що можемо,
робимо більше, ніж обіцяємо.
Clean Express
Русский Украинский
Про компанію

Про клінінгову компанію "Клін-Експрес" (Київ)

 

Клінінгова компанія "Клін-Експрес" почала надавати послуги жителям та організаціям Києва та Київської області в 2006 році. Починали з послуг для приватних осіб: миття вікон, хімчистка килимів та ковроліну, хімчистка оббивки меблів.


Невдовзі перелік послуг доповнило генеральне прибирання
квартир, будинків, котеджів, складів, закладів торгівлі та харчування.


В той же час почали виконувати прибирання після ремонтних та будівельних робіт
квартир, будинків, котеджів, офісних, складських та торговельних приміщень.


Починаючи з 2011 року почали надавати послуги з миття вікон та фасадів
чищеною де мінералізованою водою за технологією WFP (Water Fed Pole) і ці послуги стають дедалі більш затребуваними для підтримки зовнішнього вигляду об’єктів нерухомості.


Іншим важливим напрямком нашої роботи є обслуговування твердих підлог, а саме глибока чистка лінолеуму, ПВХ, керамограніту, плитки, мармуру, та нанесення захисних полімерних покриттів.


Компанія має успішний досвід прибирання приміщень після пожежі та усунення наслідків затоплення, чистки басейнів від кальцієвих видкладень, чистки шкіряних меблів, чищення тентів, видалення графіті.

 

Девіз компанії – Обіцяємо те, що можемо, робимо більше, ніж обіцяємо – це не лише красиві слова. Ми дійсно беремось за виконання лише тих робіт, які можемо виконати в високою якістю.


Професійний рівень підтримуємо за рахунок постійного вивчення нових технологій, які починають використовуватись при прибиранні, проходимо навчання на різноманітних семінарах, відвідуємо виставки, виписуємо та вивчаємо клінінгові журнали, обмінюємося досвідом на професійних форумах.


В роботі використовуємо професійне обладнання та кращу професійну хімію – ефективну та сертифіковану в Україні.


Звертайтеся і ми зробимо чистішим оточуючий Вас світ!